Çalışmalar

Siz de gücünü "yeni" den alan web ajans ile tepeden tırnağa yenilenmek isterseniz, bizi hemen arayın.

AS-AV Trans

AS-AV Trans firması için arayüz tasarımı ve içerik yönetim sistemi hazırlandı.

Müşteri: AS-AV Uluslararası Nakliyat
Etiket: asav, asav trans, arayüz tasarım, içerik yönetim sistemi
Sberbankiada 2014

2014 yılında XI. Sberbankiada Yaz Oyunları, tarihinde ilk defa, Antalya, Türkiye’de gerçekleştirildi. Kapalı salon futbolu, voleybol, basketbol, tenis, masa tenisi, plaj voleybolu, yüzme, halat çekme yarışı ve koşu olmak üzere dokuz farklı alanda müsabakalar düzenlendi. Sirius Interactive, web sitesinin hazırlanması, geliştirilmesi ve etkinlik sürecinde desteğini sağlamak amacı ile etkinlikte hazır bulundu. Web sitesini “responsive” yani masaüstü ve tüm mobil cihazlarda uyumlu çalışacak şekilde tasarladık.

Müşteri: Sberbank
Etiket: sberbank, denizbank, sberbankiada, responsive, içerik yönetim sistemi, konsept tasarım
Antonio Carraro Web Sitesi
Antonio Carraro, bahçe traktörü segmentinde akla gelen ilk markalardan birtanesi. Dünya geneli bağ ve bahçe modeli traktörlerde 80 model ve 500 farklı varyasyona sahip marka bu alanda uzman markalardan biri olduğunu gösteriyor. 2009 yılından beri Türkiye'de Antonio Carraro Anadolu olarak merkeze bağlı şekilde faaliyet gösteren firma, başta ülkemizde bağ/bahçe tarımının yapıldığı Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere diğer bölgelerde satış ve satış sonrası faaliyetini sürdürmektedir
 
Sirius Interactive, Antonio Carraro'nun 2009 yılından bu yana Türkiye faaliyetlerinde grafik tasarım, matbaa çalışmaları, web sitesi tasarım ve yazılım süreçlerinde sürekli yanında yer aldı.
Müşteri: Antonio Carraro
Etiket: web sitesi, içerik yönetim sistemi, responsive web sitesi
Enterprise Rent a Car Türkiye

1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 8200 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen Enterprise Rent a Car markası kısa sürede dünya çapında büyüme göstermiştir.

Türkiye’de Enterprise markası Yes Oto Kiralama şirketi tarafından temsil edilmektedir. Yes Oto Kiralama, 1990 yılında kurulmuş ve günlük araç kiralama alanında lider olmuş bir araç kiralama markasıdır. 1997 yılından itibaren National Car Rental Türkiye lisansı ile hizmet vermektedir. 2004 yılından itibaren Alamo markasını da Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır.

Sirius, 2004 yılından itibaren Yes Oto Kiralama şirketinin tüm web sitesi yazılım ve tasarım süreçlerini yönetmektedir. 

Müşteri: Yes Oto Kiralama
Etiket: yes oto, araç kiralama, web tasarım, içerik yönetim sistemi, eticaret, web yazılım
Europcar Türkiye
1949 yılında Paris’te kurulan Europcar International, bugün dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından birisidir. Havayolu şirketleri, otel zincirleri ve otomobil kulüpleri gibi kuruluşlarla yapılmış olan uluslar arası anlaşmalar, Europcar’ın müşterilerine sunduğu hizmeti, otomobil kiralama standartlarının üzerine çıkararak global bir hareketlilik kavramına dönüştürmüştür.
Uluslararası bir firma olmanın avantajıyla, çok uluslu şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, Türkiye’de ve diğer ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti vermektedir.
 
ASF Otomotiv A.Ş., Europcar International’ın Türkiye temsilcisidir. Türkiye geneline yayılmış 55 ofis ve 2500’den fazla otomobil filosu bulunmaktadır. Europcar sisteminin kullanıma sunduğu tüm olanaklar, EFA tarafından, Türkiye’de sunulmaktadır. Europcar’ın yaygın ve güçlü ağı sayesinde; uluslararası rezervasyon hizmeti , internet ortamında direkt rezervasyon yapabilme kolaylığı, 24 saat danışma ve hasar servisi, uluslararası dolaşım ve tek yön kiralama kolaylıkları şirketlerin yurtdışı iş gezilerini daha kolay hale getirmektedir. Yurt içinde ise yıl boyunca garantili özel fiyatlar, rezervasyon önceliği, tek yön kiralama kolaylıkları, şoförlü hizmet, adrese teslimat yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardır.
 
Sirius Interactive, 2012 yılından bu yana Europcar'ın internet üzerinden araç kiralama yazılımını ve desteğini sunmaktadır.
Müşteri: ASF Otomotiv A.Ş.
Etiket: Europcar, araç kiralama, eticaret, içerik yönetim sistemi
Turkuaz Köy

Turkuaz Köy, Finike'nin sadece portakalını değil tüm güzelliklerini sizlerle paylaşmak için burada. Hedef, online bir mağaza olmanın ötesinde Finike ve Türk kültürünü korumak ve daha ileriye götürmek için çalışarak yöre kalkınmasına destek vermektir.

Sirius Turkuaz Köy projesini tam responsive olarak tüm cihazlarda sorunsu görüntüleyecek şekilde tasarladı.

Müşteri: Celal Bülbül
Etiket: responsive web sitesi, arayüz tasarım, eticaret, içerik yönetim sistemi, logo tasarım, kurumsal kimlik
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.