Değerlerimiz

Firmamız, kurumsal ve profesyonel bakış açısı ile tüm müşterilerine eşit mesafede hizmet vermektedir. Internetin Türkiye'de olduğu ilk günlerden bu yana, 15 yılı aşkın süredir işimizi severek yapıyoruz. Bünyemizde bulunan ekibimiz ile birlikte, 3 ayrı departmanda hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Demo Hazırlamıyoruz

Sirius, çalışma prensibi gereği, hiç bir firmaya, hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo hazırlamaz. Bu şekildeki taleplerin emek hırsızlığına neden olabileceğini savunmaktadır.

Her Projede Yer Almıyoruz

Sirius, her web projesine olumlu yanıt vermez. Müşteri, yeterince hazırlık yapmamış, yeterli bütçeyi ayırmamış veya yanlış projelendirilmiş çalışmalarda yer almaz.

İşimizi Önemsiyoruz

Hazırladığımız her projenin, sektör standartlarında olmasını sağlayarak, açık, anlaşılır, hatasız ve kullanımı kolay, kaliteli bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Bu değerlerin, son kullanıcı tarafından önemsendiğini ve iyi bir izlenim bıraktığını biliyoruz. Bunların farkındayız.

Kullanılabilir ve Çalışan Projeler

Sirius, sadece tasarım aşansı ya da grafik ajansı değildir. Tasarımın çalışma bütününde önemli bir yer ettiğini kabul eden ve kullanılabilirliği etkileyen bir etkin olduğunu biliyoruz. Bunun yanında amacımız kullanılabilirlik seviyesini yükselterek, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmeyi hedefliyoruz.

Sizin Projeniz = Bizim Projemiz

Tüm çalışmalarımızda, müşterimizin projelerini kendi işimiz gibi ilgileniyoruz. Planlamasını gerçekleştiriyor ve en ince ayrıntısı ile titizlikle çalışıyoruz. Her güzel projenin yeni bir referans getirdiğine inanıyoruz.

Dürüstlük Kazansın!

Sirius, projelerinde verdiği termin sürelerine sadık kalır. Bazı şartlarda sitenin erken teslim edilmesi mümkün olduğu durumlarda, termin sürelerini beklemeden işi teslim etmek için gayret gösterir. Projede yer alan veya alabilecek tüm problemleri müşterisine aktarır. Dürüstlük herşeydir!

İletişim Bizim İçin Herşey

Projelerimizde; müşterimiz ile sürekli entegre olabilmek, şeffaf bir çalışma ortamı sağlayabilmek ve müşterimizin hangi çalışmayı nasıl yürüttüğümüzü görmesi açısından online proje yönetim uygulamamız üzerinde birlikte çalışıyoruz. Müşterimiz, her aşamada ekibimizin çalışma performansını takip edebiliyor.

Kendimizi Geliştiriyoruz

Sirius, sektörde yer alan yenilikleri takip eder ve bu teknolojileri projelerinde uygular. Müşterilerimiz, bir çok web teknolojisini ilk olarak uygulayan şirketler arasında yer alma ayrıcalığını yakalar.

Her Zaman Yanınızdayız

Sirius, projesini sonlandırdığında müşterisi ile iletişimini kesmez. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra dijital pazarlama konularında pazarlama desteği sunar. Web projeleri üretiyorsanız, her zaman müşterinin yakınında olmalısınız!

Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.