E-Posta Pazarlama

Sirius Interactive, e-posta pazarlama konusunda profesyonel iş ortakları ile müşterilerine istedikleri sıklıkta ve çoklukta e-posta gönderebileceği bir altyapı sunar.

1 Mükemmel görünümlü e-postalar yaratmak ve göndermek

E-mailinizi oluştururken önizleme

Editörlerimiz oluşturduğunuz maili görmenizi sağlar, böylelikle kendi imajlarınızı ve metinlerinizi ekleyebilir bunların sıralarını değiştirebilirsiniz.

Tasarladığımız ücretsiz şablonlardan ya da kendinize özel bir şablonu kullanabilirsiniz. Aylık bültenler, medya bültenleri ya da başka bir şablon olabilir, bu tamamen size kalmış.

Gönderen kontrolü

Kendi konunuzu seçebilirsiniz ve hangi e-mail adreslerinden hiç geri dönüş olmamış öğrenebilirsiniz.

Anlık veya zamanlanmış gönderim

Denemek için kendinize bir test e-postası gönderebilirsiniz. Aynı şekilde gelecekte herhangi bir zamanda kampanyalarınızı göndermek için zamanlama ayarı yapabilirsiniz.

2 Abone Yönetimi

Basit veri aktarımı ve veri kaydetme

Araçlarımız size e-posta pazarlama sürecinizde hemen her şekilde yol gösterir. Sizin için otomatik olarak abonelikten çıkanları kaldırırız. Potansiyel istenmeyen mesajlarla istenmeyen abonelere ilişkin bütün riskler ortadan kalkar.

Kolay liste yönetimi

En genel şeyleri hızlı halledebilmenize yardımcı olabilmek için basit bir ara yüz tasarladık. Yeni abone ekleme, abone silme, yeni aboneleri görüntüleme hepsi bir tık uzakta.

Üyelik ve üyelikten çıkma formları

Yeni bir abone yakalamanın en iyi yolu üyelik formlarıdır. Bu özelliği çalıştırmak web sitenize bazı kodları kopyalayıp yapıştırmak kadar kolay. Açılış sayfalarınızı özelleştirebilir böylelikle tüm abonelik süreçleri web sitenizde kalmış olur.

3 Raporlama ve istatistikler

Basit kampanya izleme olanağı

Bir kampanya için sadece bir tık ile kaç aboneneniz var, kaç alıcıya ulaşmış gibi basit istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Email pazarlamanın sonuçlarını kolaylıkla görebildiğimiz raporlar tasarladık.

En ilgili aboneler kim?

Tasarladığımız raporlarda kim ve ne zaman hangi maili açmış kolaylıkla görebilirsiniz. Her bir alıcıyı en ilgili abonenin kim olduğunu bulmak için bir kaç kere sorgulayabilirsiniz. Hatta dakika kontrolü ile bir dakika için mailleri kim kontrol etmiş detayına girebilirsiniz.

E-postalarıma kimler tıkladı?

Link faaliyet raporumuz, müşterilerinizin arasında hangi linkin en popüler olduğunu görmeyi kolaylaştırır. Bu hem ilgilileri belirlemeyi hem de daha fazla potansiyel müşteri sağlamayı kolaylaştırır.

İstatistik avantajı

Alıcı faaliyet raporumuz, kampanya hakkında bazı önemli detaylar verir. Kim tıklamış, kim açmış, kim geri dönmüş ve kim üyelikten çıkmış kolaylıkla görebilirsiniz. Hatta e-posta ile ilgili tam olarak ne olduğunu görmek istiyorsanız, belli bir abone için arama yapabilirsiniz.

Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.