Hizmetler

Sirius Interactive, müşterilerine kolayca ve zahmetsiz alışveriş yapılmasını sağlayan web siteleri tasarlar ve yazılım çözümleri üretir.

Web Sitesi Tasarımı
Sirius Interactive, işinize hak ettiği güvenilirliği sağlayan profosyonel bir web tasarım firmasıdır. Müşterilerine özel ve etkileyici web sitesi tasarımları sunmak için gerekli yetenek ve çözümlerin hepsine sahiptir.
İçerik Yönetim Sistemi
Sirius Interactive, müşterilerinin kendi web sitelerini yönetebilmeleri için kapsamlı bir çözüm olan SiriusCMS içerik yönetim sistemini geliştirdi.
E-Ticaret Sitesi
Sirius Interactive, müşterilerine kolayca ve zahmetsiz alışveriş yapılmasını sağlayan web siteleri tasarlar ve yazılım çözümleri üretir.
E-Posta Pazarlama
Sirius Interactive, e-posta pazarlama konusunda profesyonel iş ortakları ile müşterilerine istedikleri sıklıkta ve çoklukta e-posta gönderebileceği bir altyapı sunar.
Mobil Uygulamalar
Mobil web siteleri birden fazla aygıttan işinize erişim sağlanabilmesine olanak verir. Sirius Interactive, uzman bir mobil web site, mobil ticaret hizmetleri ile işinizi mobil aygıtlar üzerinden insanlara ulaştırır.
Marka Danışmanlığı
Büyüyen markaların stratejik iş ortağı olarak sunduğumuz hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paketledik. Eğer aşağıdaki hizmetlerimiz sizin sorununuzu çözmüyorsa, keşfedilmeyi bekleyen bir iş var demektir ki bu bizi hayli heyecanlandırır.
Strateji Geliştirme
Sirius Interactive mevcut müşterileriniz ile iş hacminizi arttırmak, yeni müşteriler bulmak ve yeni kanallar keşfetmenizi sağlamak üzere fikirler, araçlar ve stratejiler üretir.
Hosting & Domain
Yüksek kapasite, yüksek performans, güvenilir web ve eposta hizmetleri için Kurumsal Web Hosting paketlerimizi tercih edebilirsiniz.
Kurumsal Kimlik
Sirius Interactive, kurumsal kimlik oluşturmayı sadece grafiksel tasarımlar yapmak olarak değil, aynı zamanda firmaların iç ve dış dünyalarına açılacak bir kapı olarak görür. Doğru yapılmış bir kurumsal kimlik çalışması firmanın içindeki işleyişinde doğabilecek aksaklıklara engel olur.
Logo Tasarım
Sirius Interactive, müşterilerinin kurumsal kimliklerinin oluşturulması açısından kendilerine en uygun şekilde logo tasarımı yapar.
Broşür & Katalog Tasarım
Sirius Interactive, baskılı alanlarda müşterilerinin kendilerini ve ürünlerini tanıtabilmeleri için çarpıcı broşür ve kataloglar hazırlar.
Arama Motoru Optimizasyonu
Web sitenizin size getirisinin çok olmasını istiyorsanız öncelikli yapmanız gereken stratejik arama motoru optimizasyonu yaptırmak.
Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.