İş Ortaklarımız

Kendi sistemlerimiz ve özel tasarımlı web sitelerimiz arasında etkin entegrasyonu geliştirmek için büyük internet şirketleri ile ortak çalışıyoruz.

SadeceHosting

SadeceHosting

Kurucu ortak firmamız SadeceHosting, 2001 yılından bu yana datacenter ve barındırma hizmetleri konusunda çözüm ortağımız.

www.sadecehosting.com
Comodo

Comodo

Comodo firması ile 2015 yılından itibaren, SSL sertifikaları, antivirüs uygulamaları, online güvenlik sistemleri gibi konularda iş ortaklığı yapmaktayız.

www.comodo.com.tr
Vargonen

Vargonen

2015 yılından itibaren datacenter ve sunucu barındırma hizmetleri konusunda çözüm ortaklarımızdan.

www.vargonen.com
Sendloop

Sendloop

E-Posta pazarlama konusunda gelişmiş ve onaylı alt yapısı sayesinde kaliteli hizmet sunan Sendloop ile 2015 yılından bu yana iş ortaklığı yapmaktayız.

www.sendloop.com
Roipublic

Roipublic

SEM ve SEO çalışmalarımızda stratejik ortaklık yaptığımız Roipublic firması ile 2013 yılının ortasından itibaren çalışmaya başladık.

www.roipublic.com
Karar Patent

Karar Patent

Karar Patent firması ile 2012 yılından itibaren, marka tescili, patent tescili, tasarım tescili gibi konularda iş ortaklığı yapmaktayız.

www.kararpatent.com
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.