Kurumsal Kimlik

Sirius Interactive, kurumsal kimlik oluşturmayı sadece grafiksel tasarımlar yapmak olarak değil, aynı zamanda firmaların iç ve dış dünyalarına açılacak bir kapı olarak görür. Doğru yapılmış bir kurumsal kimlik çalışması firmanın içindeki işleyişinde doğabilecek aksaklıklara engel olur.

Kurumsal Kimlik

Yaratıcı Tasarımlar ile Hafızalarda Kalın

İyi bir kurumsal kimlik çalışması firma dışında ise firmayı en iyi şekilde temsil ederek markalaşma, belleklerde yer edinmesi, tutundurma gibi zaman alan bazı süreçlerin çok kısa zaman içerisinde gerçekleşmesini sağlar.

Sirius Interactive, kurumsal kimlik çalışmalarını geniş yelpazede ele alır; Logo Tasarımı, Amblem Tasarımı, Firma Hakkındaki Tanıtım Yazıları, Kurumsal Renkler, Slogan , Kartvizit, Fatura, Muhasebesel Evraklar, Kurumsal Zarflar, Başvuru Formları tarzında olan formlar, Müşteri Kartları, Firma Yazılımları, İç Yazışma Belgeleri, Bloknotlar, Billboardlar, İç Yönlendirme Levhaları, Web Sitesi gibi kalemler bunların bazılarıdır.

Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.