Müşteri Görüşleri

Bizimle paylaştığınız görüşlerinizin her bir kelimesi için sonsuz teşekkürler.

Antonio Carraro olarak hedefimiz çok uluslu bir şirket olmanın gereği, yüksek kaliteli hizmeti en kısa zamanda almak. Bu nedenle seçtiğimiz çözüm ortaklarımıza çok özen göstermekteyiz. Türkiye pazarında yer aldığımız 2009 yılında kurumsal anlamdaki ihtiyaçlarımızı farklı çözüm ortaklarından temin etmekteydik. Bu süreçte kurum kültürümüzün anlaşılması ve eksiksiz hizmet alınması konusunda büyük zorluklar yaşadık.

2010 yılı başında tanıştığımız Sirius Interactive firması ile bütün sürecimizin ( Kurumsal Kimlik Tasarımı, Broşür, Reklam vb. gibi baskı işleri ile) yönetilmesi ve her türlü teknolojik danışmanlık konusunda anlaşmaya vardık. Geçen zaman zarfında yürütülmesi çok zor olan süreci çok başarılı bir şekilde tamamladık. Ardından başarılı çalışmaların akabinde, dijital dünyada pazarlama için büyük önem taşıyan web sitemizin tasarımını yayına aldık.

Son olarak başlangıçta Sirius Interactive ÇÖZÜM ORTAĞI olarak başladığı bu süreci İŞ ORTAĞIMIZ olarak devam etmekte ve 100 yıllık ANTONIO CARRARO markasına tecrübe ve deneyim ve farklı bakış açıları ile değer katmaya devam edecektir. TEŞEKKÜRLER SIRIUS INTERACTIVE...

18 Mayıs 2013
Serdar Dikbaş
Satış Müdürü, Antonio Carraro Türkiye www.antoniocarraro.com.tr

Sirius Interactive firması ile gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal iş birliği çerçevesinde yeni web sitemizin tasarımı, barındırılması ve teknik destek hizmetleri ile birlikte kurumsal kimlik çalışmalarını kapsayan süreç tamamlanmıştır.

Firmanın tasarım becerileri, özellikle ihtiyaca göre oluşturulan çok alternatifli çözümler, oldukça hızlı geri dönüşler, vaad edinenin eksiksiz ve zamanında gerçekleştirilmesi; memnuniyetimiz haricinde birlikte çalışmaya devam etmemizi sağlayan önemli etkenlerdir. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyor, birlikte çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha hatırlatıyoruz.

31 Ekim 2012
Metin Özbek
Teknik Müdür, Mesagon www.mesagon.com

2009 yılı yazında, web sitemizin tasarımı için tanıştık Sirius ile.

İstediklerimizi ve istemediklerimizi anlattık. İşin en zor kısmı “çok özel” acelemiz olmasındaydı. Hiç sorun etmeden süratle tasarladılar yeni sitemizi.

Tasarım aşamasında eklemeler yaptık, kararsızlıklarımız oldu, olmadık zamanda olmadık işler istedik ama Sirius sabır ve kibarlıktan hiç vazgeçmedi. Bu hızlı çalışmada titizlik, güler yüz, iyi niyet, özetle her şey vardı.

Aradan geçen zamanda ne istediysek, yine aynı sürat ve nezaketle yerine getirdiler. Bize düşen sadece teşekkür etmek oldu.

Bir kez daha TEŞEKKÜRLER...

10 Kasım 2012
Sabriye Dikeç
İşletme Müdürü, Beyti www.beyti.com
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.