Neden Biz?

Sirius Interactive, kurulduğu 1999 yılından bu yana kurumsal ve bireysel markalara web sitesi tasarımı ve geliştirme ile ilgili tüm aşamalarda sonuç odaklı çözümler üretip, yıllardır kazandığı güven ile sektördeki ilerleyişini sürdürüyor.

Hizmet Anlayışı

Hizmet Anlayışı

Sirius Interactive, web sitesi tasarımı ve yazılım geliştirme, marka danışmanlığı, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret çözümleri, hosting ve domain gibi alanlarda yıllardır kazandığı güvenilirlik ile birçok kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

Firma olarak, online pazarın sağladığı imkanlara projelerimizde yer vererek, müşterilerimizin bulundukları pazarda daha geniş bir vizyona sahip olmalarını sağlamak amacıyla her işimizi geniş bir perspektifle düşünürüz.

Optimum Çözümler

Optimum Çözümler

Sirius Interactive, müşterilerinin her birine özel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri şekilde görsel açıdan mükemmel tasarlanmış, kullanımı basit ve bütçelerine uygun web siteleri tasarlar.

Tasarımın yanı sıra; e-ticaret siteleri, içerik yönetim sistemleri ve diğer konularda uzman kadrosu ile benzersiz işler çıkartan Sirius Interactive'in hizmet yelpazesine ve son projelerine göz atabilirsiniz.

Sirius Interactive'in, web siteniz ve ya diğer hizmetleri için size yardımcı olabileceğini düşünürseniz arayıp bilgi alabilir, teklif isteyebilirsiniz.

Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.