Web Sitesi Tasarımı

Sirius Interactive, işinize hak ettiği güvenilirliği sağlayan profosyonel bir web tasarım firmasıdır. Müşterilerine özel ve etkileyici web sitesi tasarımları sunmak için gerekli yetenek ve çözümlerin hepsine sahiptir.

İşinize Özel Web Sitesi Tasarımları

İşinize Özel Web Sitesi Tasarımları

Sirius Interactive çalışanları web sitesi tasarımına başlamadan önce, işinizi anlamak, ne istediğinizi görmek için müşterilerimizin fikirlerini dinler. Ne çeşit bir web sitesi isterseniz isteyin; siz ve işiniz için en doğru görüntü, tipografi, fotoğraf ve tasarımları kullanılır.

Sirius Interactive bünyesinde yıllardır yüzlerce profosyonel web sitesi yapıldı. Yapılan bütün web siteleri özel tasarıma sahip ve müşterilerin ihtiyaçları analiz edilerek hazırlanmıştır.

İyi bir web sitesi, etkin tanıtım için kolay bir araç olmayı sağlarken; sade ve şık bir tasarıma da sahip olmalı. Sirius Interactive'in hazırladığı web siteleri online hayatta başarılı olunması için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Her biri tamamen erişilebilir ve güncel gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanır.

Online dünyada kendinize yer bulmak ve ya mevcut web sitenizi güncellemek isterseniz size yardımcı olabiliriz.

İşiniz ile Birlikte Büyüyen ve Gelişen Web Siteleri

İşiniz ile Birlikte Büyüyen ve Gelişen Web Siteleri

Sirius Interactive, SiriusCMS adı verilen içerik yönetim sistemi ile içerik güncelleme hızı ve web sitesi değişkenliğini arttırmada uzmandır.

SiriusCMS, müşterilerinin yetkilendirdiği kişilere web sitesinin içeriğini güncelleme, resim ve yeni sayfalar eklemek veya menü öğelerini yönetmek için, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayan güçlü bir içerik yönetim sistemidir.

Güvenilir ve Ölçeklendirilebilir Hosting Seçenekleri

Sirius Interactive, 20 yılı aşkın bir süredir müşterilerine güvenli, kesintisiz ve hızlı hosting hizmeti sağlamaktadır.

Tek bir alan adı sağlamaktan mail hesaplarınızı yönetmeye ve ya bir e-ticaret sitesi barındırabilecek kadar büyük hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Projelerinizi görüşmek için 0212 317 47 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.