Sıkça Sorulan Sorular

Outlook 2007 programına mailinizi kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz. 1.Outlook programını açın ve üstten Araçlar sekmesine geliniz. 2.Araçlar sekmesinin altında bulunan Hesaplar seçeneğine tıklayınız. 3.Gelen ekranda E-posta sekmesindeki Yeni butonuna tıklayınız. 4. Gelen ekranda Sunucu ayarlarını veya ek sürücü türlerini el ile yapılandır seçeneğini seçiniz ve Next butonunu tıklayınız. 5. Gelen ekrandan Internet E-posta seçeneğini seçiniz ve Next butonuna tıklayınız. 6. Öncelikle girmeniz gereken bilgileri (Adı, eposta, şifre ve sunucu adresleri) tam ve doğru bir şekilde giriniz. (Örnek eposta/kullanıcı adı : deneme@sirius.com.tr Örnek sunucu adresi : mail.sirius.com.tr) Bilgilerin tamamını girdikten sonra Diğer ayarlar butonuna tıklayınız. 7. Gelen ekrandan Giden sunucu sekmesine geliniz. Ve burada Giden Sunucum (SMTP) kimlik doğrulaması gerektiyor seçeneğini ve altındaki Gelen posta sunucumla aynı ad ayarlarını kullan seçeneğini seçiniz. Ve gelişmiş butonuna tıklayınız. 8. Gelişmiş sekmesinde Giden Posta (SMPT) portunun karşısında 25 yerine 587 yazınız. 9.OK butonuna basınız. 10.Tüm bilgilerin doğru olduğuna emin olunuz ve Next butonuna basınız. Gelen ekranda Son butonuna basınız. Mailiniz. Başarılı bir şekilde kurulmuştur.
• Bir web tarayıcısına webmail.alanadiniz (alanadınız : mailinizin @ işaretinden sonraki kısmı) adresini yazdıktan sonra karşınıza çıkan ekrana kullanıcı adı kısmına mail adresinizi password kısmına mail şifrenizi yazarak login olunuz. • Açılan ekranda inbox kısmındaki maillerin tamamını siliniz. • Buradaki mailler silindiğinde silinmiş öğeler klasörü oluşacaktır. Buradaki maillerin de tamamını temizleyiniz. • Oulooka çekilen maillerin web üzerinde tutlmasına gerek yoktur. Kotanızı dolduran sebep web üzerinde 100 mb tan fazla mail bulunmasıdır. Bu sebeple outlook ayarlarından maili sunucu üzerinden 3 gün sonra kaldır seçeneği işaretli olmalıdır. Bu şekilde kota problemi yaşamazsınız
• Bu bilgiyi öğrenebilmeniz için firma yetkilinizin destek@sirius.com.tr adresinden bu bilgiyi talep etmesi gerekmektedir. Ya da hosting kontrol paneli şifrelerinizi destek@sirius.com.tr mail adresinden talep ederseniz kendi paneliniz üzerinden mail şifrelerinizi güncelleyebilirsiniz. • Mail şifresi bilgisi kesinlikle telefonda verilmemektedir.
• Bu bilgi için destek@sirius.com.tr mail adresine destek talebi göndermeniz gerekmektedir. • Bu talep firmanızın sistemimizde kayıtlı mail adresi üzerinde yapılmalıdır.
ftp bilgilerinizi isterseniz hosting yönetim paneliniz üzerinden websites & domains sekmesi altından ftp access kısmından kendiniz öğrenebilir veya destek@sirius.com.tr adresinden destek isteyebilirsiniz.
• Bunun için hosting yönetim paneli bilgilerinize ihtiyacınız var. • Hosting yönetim paneli bilgilerinizi destek@sirius.com.tr adresinden talep edebilirsiniz. Daha sonra panelinize giriş yaparak mail sekmesine tıklayınız • Yönlendirmek istediğiniz mail adresinin üzerine tıklayınız. • Forwarding sekmesine tıkladıktan sonra Switch on mail forwarding kutucuğunu işaretleyiniz, mailinizi yönlendirmek istediğiniz mail adresinini buradaki kutucuğun içine yazıp ‘ok’ tıklayınız.
• Ayarlar menüsüne girin • Mail, Kişiler, Takvimler menüsüne girin • Hesap Ekle... menüsüne girin • Diğer seçeneğini seçin • Mail Hesabı Ekle menüsüne girin • Gerekli bilgiler: Ad : Adınız, soyadınız Adres : E-Mail adresiniz Açıklama : E-Mail adresiniz Gelen Posta Sunucusu: : Pop3 Sunucu Adı : mail.alanadiniz.com Kullanıcı Adı : E-Mail adresiniz Parola : E-Mail parolanız Sil : Asla SSL Kullan : Kapalı Kimlik Doğrulama : Parola Sunucudan Sil : 3 gün sonra Sunucu Kapısı (Pop3 Port) : 110 Giden Posta Sunucusu : SMTP Birincil Sunucu : Açık Sunucu Adı : mail.alanadiniz.com Kullanıcı Adı : E-Mail adresiniz Parola : E-Mail parolanız SSL Kullan : Kapalı Kimlik Doğrulama : Parola Sunucu Kapısı (Smtp Port) : 587
• Domain ve hosting ödeme takibi otomatik hatırlatma sistemimizin kayıtlı e posta adresinize hizmet sürenizin bitmesine 15 , 7 ve 1 gün kala gönderdiği uyarılar ile başlar. • Hizmet süreniz bitmeden önce bu hatırlatma mailleri üzerinde yazan tutarı yine mail ile iletilen hesap bilgilerine yatırdıktan sonra dekontu muhasebe@sirius.com.tr adresine iletmeniz gerekmektedir. • Muhasebe departmanımız tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra hizmetlerinizin uzatılması için gerekli departmana bilgi verilir ve faturanız kesilerek tarafınıza kargolanır.
• Banka Adı :Türkiye İş Bankası Şube : 1052 - Taksim Hesap No : 0902935 İban : TR04 0006 4000 0011 0520 9029 35 • Banka Adı : Garanti Bankası Şube : 028 - Taksim Hesap No : 6296280 İban : TR91 0006 2000 0280 0006 2962 80
Sirius İnteraktif İnternet Reklam ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. V.D.Beşiktaş V. No : 771 031 9592 Adres : Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza C Blok K:17 Levent/İstanbul
Sirius uzmanı olduğu, 1999 yılından beri faaliyet alanı olan web tasarım alanında tüm müşterilerine özel çözümler sunar. Firmanıza ve ya şahsınıza ait bir web sayfası yaptırmak istiyorsanız bilgi@sirius.com.tr ye mail atabilir, www.sirius.com.tr talep formunu doldurabilir ya da şirket telefonlarından bizlere ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Bir çok referansımız olan mobil uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre özel şekillenen uygulamanızı rahatça yönetebilir, analizlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamalar ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayın..
Sirius, kurumsal kimlik çalışmalarından, pazar analizlerine; iş geliştirme uygulamalarından, marka patent yönetimine kadar geniş bir yelpazede marka danışmanlığı yapar.
E ticaret siteleri gelişen internet sektörü ile birlikte vazgeçilmez hale gelmiştir. Sirius küçük firmalar için hazır e ticaret çözümlerinden sanal Pazar çözümlerine kadar farklı boyutlarda çözümlerini müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunar. Kolay kullanılabilir alt yapısı sayesinde kafanız karışmadan ürününüzü ekleyebilir satışınızı yapıp ödemenizi tahsil edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen arayınız.
Responsive (Tablette, telefonda, Pc de bozulmadan birebir açılabilir yapıda kodlanmış) bir web sitesi elde etmek; eğer web sitesinde gerekli altyapı var ise yeni bir tasarım gerekmeden bu şekilde kodlanabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız.
Güncel Proje
05
EYL

Araç kiralama firmaları arasında Dünya'nın en büyük firması olma başarısını yaşayan Enterprise, Türkiye'deki interaktif çalışmalarında Sirius Interactive tercih etti.

Facebook'ta Bize Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için Facebook'ta bize katılın.
Maillist'e Katılın
Güncel çalışmalar ve kampanya duyurularından haberdar olabilmek için ebültene kayıt olun.